O NAS

Naszą misją jest niesienie radości poprzez zarażanie pasją!

Prowadzący zajęcia

Ari Kubik

Ari Kubik – Prezes Zarządu Fundacji Radość dla Ludzi

W 2019 roku przejęłam przewodzenie Fundacji Radość dla Ludzi. Prowadzę regularne zajęcia z tańca breakdance. Koordynuję wyjazdy Body Noises CAMP, projekt Body Noises, zawody Kids Noise.

Bożena Bienias 2

Bożena Bienias – Członek Zarządu Fundacji Radość dla Ludzi

Prowadzę zajęcia z malarstwa. Zapraszam do kontaktu!

Mariusz Adamczyk

Mariusz Adamczyk

Tancerz, instruktor, choreograf oraz koordynator projektów artystycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Profesjonalne podejście dało efekt licznych 1-szych miejsc na turniejach tanecznych oraz zaowocowało współpracą między innymi z: 

  • Gliwickim Teatrem Muzycznym – tancerz w musicalach m.in. „Footlose”, „Hello Dolly”,
  • Śląskim Teatrem Tańca – nauczyciel na Międzynarodowych Konferencjach Tańca Współczesnego
  • TVP Katowice,
  • TVP Rzeszów,
  • Polsat „Tylko taniec”,

Miałem też epizody aktorskie w reklamach i serialach.

Michał Sender

Michał Sender

Prowadzę zajęcia gry na gitarze. Gram od 20 lat, a uczę od 8. Przeszedłem przez niemal każdy styl gry w obrębie muzyki popularnej i rockowej. Uczę gry na gitarze akustycznej oraz elektrycznej. Swoje lekcje określam jako: „Nowoczesne i profesjonalne lekcje gry na luzie” albo „Jamowanie i improwizacja dla każdego”. Lekcje dostosowuję indywidualnie do potrzeb, zainteresowań i możliwości ucznia. Nikomu kto opanuje podstawy gry nie narzucam kierunku. Raczej staram się umożliwić opanowanie tych utworów, które ucznia interesują i usystematyzować jego wiedzę w danym gatunku muzycznym podążając wraz z nim i wskazując błędy które popełnia. Materiały do lekcji, własne przykłady muzyczne i podkłady oraz linki do ciekawych stron udostępniam na maila. Na co dzień jestem nauczycielem geografii i przyrody co sprawia, że lekcje gry to dla mnie czysta przyjemność i pasja, a metody pracy, które wykorzystuję w szkole świetnie sprawdzają się na popołudniowych lekcjach w w Fundacji Radość dla Ludzi.

Zapisy: 794 423 728

Historia

Powstaliśmy w 2013 roku dzięki Ani i Arturowi Woltyńskim. W tym okresie ciężko było znaleźć w Wawrze miejsca z interesującą ofertą kulturalno-sportową dla mieszkańców. Pojedyncze, rozsiane po okolicy Domy Kultury i biblioteki nie były wystarczająco silne by wyjść ze swoją ofertą szeroko do mieszkańców. Całe szczęście ostatnio szybko się to zmienia 🙂

Chcąc zaangażować mieszkańców i dać im przestrzeń do integracji, zaczynaliśmy od organizacji Pchlich Targów na Bazarku w Radości oraz wyprzedaży garażowych połączonych z piknikami rodzinnymi. Następnie skupiliśmy się na szerokich działaniach w Wawerskiej Strefie Kultury. Organizowaliśmy zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne, eventy dla dzieci i wiele innych różnorodnych zajęć. Rok później powstało Wawerskie Centrum Kultury, więc znowu konieczna była zmiana naszej oferty i sposobu działania. Jak nasza historia potoczy się dalej zależy w dużej mierze od Ciebie. Napisz do nas czego Twoim zdaniem brakuje lub aktywnie włącz się w tworzenie naszej historii prowadząc zajęcia lub pojedyncze warsztaty 🙂


Zobacz jak wiele osób współtworzyło naszą historię z biegiem lat