s5 s4 s3 s2 s1

Aktualności

Otwarte, bezpłatne warsztaty Aikido

Ćwiczysz Aikido?

A może chciałbyś tylko zobaczyć „czym to się je”?

W dniach 19.03 w godzinach 18-21 (poniedziałek) oraz 21.03 w godzinach 19-21 (środa) zapraszamy do udziału w otwartych, bezpłatnych warsztatach aikido.

Warsztaty odbędą się w sali 119 (2 piętro) Wawerskiego Centrum Kultury na ul Żegańskiej 1A.

Podsumowanie projektu „Namaluj mi książkę”

Z przyjemnością prezentujemy podsumowanie projektu „Namaluj mi książkę”, który był realizowany od września do grudnia 2017 r. Uczestnikami projektu były dzieci w wieku od 4 do 11 lat.

Podczas 12 spotkań czytaliśmy fragment wybranej bajki/historii, a później w ruch szły ołówki, kredki, flamastry i farby.

Zachęcamy do obejrzenia przepięknych ilustracji stworzonych przez dzieci, klikając na zdjęcie poniżej.

Bezpłatne konwersacje po angielsku

Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 19 do sali 119/81 by poćwiczyć w praktyce język angielski, rozmawiając z native speaker’ami z USA. Zajęcia organizuje TGI Pinglish.

Bezpłatne warsztaty muzyczne

Zapraszamy na nasze warsztaty muzyczne. Nie trzeba się wcześniej zapisywać 🙂

Nowe zajęcia dla dzieci i młodzieży – BODY NOISE

Już w lutym zorganizujemy serię spektakli profilaktycznych w zakresie komunikacji międzyludzkiej i aktywności fizycznej.

Spektakl będzie trwał około 20 min i prowadzony będzie przez zawodowych artystów. Celem przedstawienia jest zachęcenia dzieci do uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez nas na terenie WCK.

Body Noise to zajęcia w zakresie edukacji:

  • muzycznej (beatbox – naukowo udowodniono, że poprawia dykcję oraz muzykalność),
  • tanecznej,
  • akrobatycznej (breakdance oraz parkour – podnoszący ponadprzeciętnie sprawność fizyczną oraz koordynację ruchową).

Program pomoże uczestnikom podnieść pewność siebie. Dzięki temu będą mieli szansę szybciej adaptować się w różnych środowiskach oraz osiągać upragnione cele. Jest to nauczanie czysto pozytywne, bazujące na podnoszeniu pozytywnych emocji!

Materialnym efektem projektu Body Noise będzie stworzenie przez dzieci klipu muzyczno-tanecznego z elementami parkour i power-tricks do muzyki, którą same skomponują. Ona sama zaś będzie inspirowana twórczością Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Dodatkowym atutem będzie wydanie DVD. Zostanie na nim umieszczony proces rozwoju uczestników, od pierwszych zajęć do końcowego spektaklu.

Semestr obejmuje 16 sobotnich spotkań. Będą się one odbywać w godzinach 15.00-19.00. Planowe rozpoczęcie projektu to 17 luty 2018, a zakończy się w czerwcu 2018.

Zapisy oraz informacje pod adresem:

bodynoise@radoscdlaludzi.pl

Zmiany na stronie

Nasza strona niedługo przejdzie duże zmiany, by była dla was wygodniejsza. Małe zmiany zachodzą na bieżąco. Jeżeli widzisz, że czegoś brakuje albo coś mogłoby być pokazane lepiej, daj nam znać na adres info@radoscdlaludzi.pl lub wiadomością na FB.

KIDS NOISE – Ogólnopolskie Zawody Breakdance dla Dzieci i Młodzieży

W grudniu 2017 roku zrealizowaliśmy nasze największe jak dotąd zawody sportowe. Wybrane zdjęcia są już dostępne tutaj, a więcej zdjęć znajdziecie na naszym FB

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Chciałbyś żyć w miejscu, w którym znasz większość swoich sąsiadów ? Gdzie zawsze możesz liczyć na czyjąś pomoc ? Gdzie nie bylibyśmy anonimowymi mieszkańcami ? Gdzie po pracy, zamiast zamykać się w domu, wspólnie rozwijalibyśmy swoje pasje i hobby ? Nasz Fundacja stara się kreować przestrzeń do spotkań sąsiedzkich, podczas których uczymy się nowych rzeczy. Dołącz do naszego zespołu i zmieniaj swoje otoczenie razem z nami !

WESPRZYJ NAS DAROWIZNĄ

Nie masz czasu się zaangażować ale możesz wesprzeć naszą inicjatywę finansowo? Jest to dla nas równie ważne, więc zachęcamy do wsparcia nas darowizną. U nas każda złotówka się liczy !

Konto Fundacji Radość dla Ludzi :
Bank Zachodni WBK S.A.
51 1090 1753 0000 0001 2164 2122

KRS 0000464376
NIP 9522124852
REGON 14670392600027