Nasi wspaniali wolontariusze

1

Ania i Artur Woltyńscy

Założyciele naszej Fundacji. Para pełna pozytywnej energii do życia i ludzi. Propagatorzy uśmiechu, niestrudzeni budowniczy społeczeństwa obywatelskiego. W 2013 roku zebrali wokół siebie rzeszę zaangażowanych osób, które regularnie prowadziły bezpłatnie różnorodne warsztaty. Zmęczeni rozwijaniem Fundacji równolegle do rozwijania firmy (i wychowywania dziecka), przekazali Fundację Tomkowi Madejskiemu, służąc wciąż wsparciem i radą. Możecie szukać tej wspaniałej pary w Pizzy z Radości 🙂

Tomasz Madejski_small

Tomek Madejski

Przejął prowadzenie Fundacji od Ani i Artura, otwierając nas na większe środki z różnorodnych budżetów. Uruchomił i koordynował działanie świetlicy dziecięcej oraz szereg innych projektów. Prowadził zajęcia z gry na gitarze, zajęcia z salsy oraz warsztaty tańców swingowych. Opisał procesy biznesowe Fundacji, by zwiększyć efektywność jej pracy i przekazał w dobre ręce nowej Prezes Zarządu – Ari Kubik.

Aneta Patro

Aneta Patro

Prowadziła u nas pełne energii i uśmiechu warsztaty Zumby !

Sami zobaczcie tutaj.

Krystyna Różańska

Krystyna Różańska

W prowadzonej przez nas świetlicy, na niezliczone sposoby, rozbudzała kreatywność naszych podopiecznych!

Tomek i Ewa Zygnerowie

Czyli nasi niezastąpieni Tasmańczycy, którzy prowadzili niezliczone zajęcia sportowe , korekcyjne, muzyczne, modelarskie i wiele innych, tak dla dzieciaków jak i dorosłych.

Teresa Łempicka -prowadziła plastykę wielkoformatową i warsztaty z rzeźby.

Tomek i Ola Sierpińscy – prowadzili zajęcia z przedsiębiorczości czy obsługi komputera. Pomagali nam w księgowości i utrzymaniu strony internetowej.

Mateusz Stopczyński – prowadził u nas zajęcia z Freestyle Basketball’u oraz organizował mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie (nie raz z udziałem uznanych zawodników ze świata).

Iwona Burlikowska wraz z dziećmi, Oliwką i Bartkiem – Iwona prowadziła cudowne zajęcia plastyczne dla dzieci. Oliwka warsztaty z komiksu, a Bartek organizował spotkania gier planszowych.

Agnieszka Truchan – prowadziła zajęcia z salsy i uwielbiane przez dzieci eksperymenty naukowe. Aktualnie prowadzi z powodzeniem żłobek Sezamkowo w Wawrze.

Urszula Bucholtz-Stefaniak – prowadziła zajęcia z malarstwa. Piękne prace z jej warsztatów upiększały naszą Fundację.

Paweł Kulesza – człowiek wielu talentów, prowadził u nas zajęcia cyrkowe.

Dziękujemy im wszystkim oraz wielu pozostałym osobom, które nie zostały tutaj wymienione, za wspólną pracę nad tworzeniem piękniejszego świata i niesienia ludziom radości poprzez zarażanie ich swoją pasją 🙂