Nasi Wolontariusze

Poszukujemy

Osób do zarządu (planowanie strategii, administracja, promocja marketing, HR, pisanie i koordynacja projektów, burze mózgów itp.)
Osób do prowadzenia zajęć z gry na gitarze
Osób do prowadzenia eksperymentów naukowych dla dzieci
Osób do prowadzenia zajęć z gimnastyki dla dorosłych

Oraz wszystkich, którzy mają ciekawy pomysł na działania w ramach Fundacji, a potrzeba im miejsca i pomocy w organizacji

 

Nasi Wolontariusze

Bardzo dziękujemy za pomoc w pracy przy Fundacji Radość dla Ludzi. Dziękujemy za chęć i zaangażowanie w prowadzeniu warsztatów i całą masę dobrej energii płynącej od Was!

Wielkie dzięki dla:

Anety Patro za pełne energii i uśmiechu warsztaty Zumby !
https://www.facebook.com/zumbaanetapatro?fref=ts

Krystyny Różańskiej za wspaniałe, zróżnicowane zajęcia kreatywne dla dzieci !

Naszych niezastąpionych Tasmańczyków www.tasmania.com.pl , czyli  Tomka i Ewy za wspaniałe zajęcia sportowe , korekcyjne, muzyczne i modelarskie dla dzieciaków i dorosłych i za mega zaangażowanie!

Dla Teresy Łempickiej za ciepło, świetną energię i fantazję w tworzeniu plastyki wielkoformatowej – recycling oraz warsztatów z rzeźby.

Dla Tomka i Aleksandry Sierpińskich,  naszych Aniołów Przedsiębiorczości za pomoc i za warsztaty z obsługi komputera, przedsiębiorczości i wsparcia dla osób poszukujących zatrudnienia.

Dla Ariany Kubik i dla Mateusza Stopczyńskiego https://www.facebook.com/#!/OneGirlArmyEntertainment?fref=ts  , http://www.youtube.com/watch?v=62Gub9QPZj8&noredirect=1 ,  https://www.facebook.com/#!/FLOWFEVERCREW?fref=ts za entuzjazm, uśmiech i zaangażowanie w nietuzinkowe pokazy i warsztaty breakdance oraz freestyle’u koszykarskego!

Dla Iwony Burlikowskiej – nauczyciela wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 216 w Warszawie za piękne zajęcia plastyczne dla najmłodszych i za prowadzenie edukacyjnych spotkań przy filmie oraz dla Oliwki za niespotykane warsztaty z rysowania komiksów.

Dla Tomka Madejskiego za warsztaty z salsy i gitary oraz wszelką pomoc przy koordynacji działań Fundacji.

Dla Agnieszki Truchan za warsztaty salsy i prowadzenie eksperymentów naukowych dla dzieci.

Dla Pani Urszuli Bucholtz-Stefaniak za cuda barwne przepiękne, dzięki którym Centrum Spotkań Fundacji stało się galerią malarstwa wykwintnego.

Dla dziewczyn, Oli za mega serce dla dzieci  i Bożeny z pracowni AKWARELA za cudowną barwę wniesioną do naszej Fundacji.

Dla Pawła Coolka Kuleszy http://skarbywyobrazni.blog.pl , http://pawelkulesza87.digartfolio.pl/wybrane-prace-plastyczne/34975 i dla Oskara Chmioły www.przestrzenperformance.blogspot.com za wszelką pomoc, dobrego ducha, inicjatywę, talent i uśmiech oraz za fajne warsztaty i niesamowite show!

Dla Mariusza Grochowalskiego  za dzielne i wytrwałe prezentowanie nam sztuki tworzenia origami.

Dla Urszuli Wicher za kreatywność i wspaniały pomysł na warsztaty Tańcowała Igła z Nitką:) www.szpoolka.blogspot.com

Dla Anety za cudowne fotogalerie http://www.babytime.strelkov.pl

Ekipie z sekcji fitnessu siłowego za wniesienie do naszej oferty sporej dawki mocy!

 

Dziękujemy również Państwu Magdzie i Markowi, Pani Oli Sadowskiej , Cioci Ani naszej ukochanej, Oli z Pracowni Akwarela oraz Państwu Anecie i Klaudiuszowi Ślężak za wsparcie Fundacji Radość dla Ludzi.  Specjalne podziękowania również dla firmy Cezal ,dla Zakładu Optycznego Optymona oraz dla Agencji Rynku Rolnego za dary przekazane na rzecz Fundacji Radość dla Ludzi.